Müşteri www.bambukoku.com dan kaynaklanan sorunlar sebebiyle mağdur olduğu takdirde 7 gün içerisinde ürünü kargo bedeli ödemeksizin iade etme hakkına sahiptir.  
7 Gün içerisinde iade edilemeyen ürün onaylanmış sayılıp iade kabul edilmemetedir.  
Müşteri www.bambukoku.com dan kaynaklanmayan sorunlar sebebiyle mağdur olduğu takdirde 7 gün içerisinde ürünün sadece kargo bedelini karşılamak suretiyle iade etme hakkına sahiptir. 
Faturanın arkasına iadenin yapılacağı IBAN no ve hesap sahibinin adı soyadı tam olarak yazılmalıdır. Anlaşmalı kargomuzdan farklı bir kargo ile ürünü gönderirseniz kargo firmamız tarafından ödenmemektedir. Ürünün Kutu, Poşet, Ambalaj kayıp veya deforme olduğu durumlarda ürün iade alınmamaktadır.                                                                     
                                            


II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır.

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  info@bambukoku.com adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

IV. İadesiz Ürünler
Aksesuarlarda ve basic ürünlerde kesinlikle iade kabul edilmemektedir. Aksesuarlar son kontrolü yapılarak kargolanır. Teslimat sırasında bir zarar tespit edilirse bundan PARFUMERIE SUARE sorumlu değildir. Kargo şirketiyle sorununuz halledilmelidir.