1 - Kalıcı Koku

Bambu insanların en çok kullandığı bitkilerden biridir. Bambu özel yapısı ile emici bir dokuya sahip.Bu emici hücreler hava ile temas ettiğinde içinde barındırdığı sıvıyı ortama bırakıyor.Bambu Kokunun özel formülü ile ortama yayılan koku uzun süre kalıcı olarak kendini hissettiriyor.

2 - Tasarruflu

Bambu Kokuyu özel bambu çubuklarını ters çevirerek ortama yaydığı kokuyu arttırabilir ve ortamı tazeleyebilirsiniz.Bambu çubuklarının yapısal özelliklerinden kaynaklanan durumdan dolayı sıvıyı belli bir kapasiteye kadar emiyor.Bu da Bambu Kokunun 4 aya varan etki vermesini sağlıyor.

3 - Dekoratif

Renkli şişesi ve doğal bambu çubuklarıyla mekanlarınıza sıcak bir hava katar.
Kokumuzun kalitesiyle görselin müthiş şöleni güzel mekanlarınızın kalitesini doruk noktasına ulaştırır. Bambu doğallığı ve kokunun büyüsü sarsın bulunduğunuz her mekanı.

4 - Ferahlatıcı

Bambu Kokunun özel formülü ile doğayı evinizde hissedebilirsiniz. Bambu Koku çeşitlerimizle isterseniz mekanınızı pasifiklerde bulunuyormuşcasına kokutun isterseniz afrikanın eşsiz ormanlarında gibi hissettirin müşterilerinizi ve kendinizi. Bambu Koku özel formülüyle bulunduğu ortama kısa sürede kokusunu yayarak insanı rahatlatır.

Neden Bambu Koku ?

Bambukoku pil ile çalışan veya gazlı tüp ile püskürtülen ev kokuları gibi değil,tam aksine sizin uygun gördüğünüz aralıklar ile, bambuların ters düz edilmesi süretiyle 24 saat aralıksız güzel kokularını yayar. 

Bambuların ıslak tarafı ters çevrilidiği zaman,şişenin içindeki seçmiş olduğunuz esans, ev yada kullanılan ortama yavaş yavaş yayılarak esinti kıvamında bir farklılık gösterir.Doğal bambu çubuklarının ,renkli cam ambalajı ile birleşmesi ile oluşan uyum,bambukokumuzun ayrıca güzel bir dekoratif aksesuar olmasını sağlar.

Nerede Nasıl Kullanılır ?

Evinizde yada işyerinizde dekorasyonunuza uygun gördüğünüz özel kokunuzu açtıkdan sonra bambu çubuklarını şişenin içine dağınık bırakmak süreti ile yerleştirilir.Gerekli gördüğünüz periodlar ile bambu çubuklarının ıslak tarafları yukarıda kalacak şekilde tazeleme yapabilirsiniz.Tavsiye edilen periyodik süre 3-4 günde 1 defa olur.Salon,banyo,mutfak,ofis ve benzeri mekanlarda ferahlık sağlayacak olan dekoratif Bambu Kokuyu mutlulukla kullanmanızı dileriz.